Przejdź do treści

Karta
agropremia

 • Karta dająca wiele możliwości
  – sam decydujesz, którą nagrodę wybierzesz
 • Przedpłacona karta MasterCard, którą zapłacisz
  za codzienne zakupy, sprzęt elektroniczny, wakacje itp.
 • Realizacja nagrody wiąże się z koniecznością
  przystąpienia do programu AgroPremia 2023

SKORZYSTAJ Z NASZYCH PROMOCJI

WYJAZDY
SZKOLENIOWE

Odwiedź z nami Barcelonę
i weź udział w meczu
FC Barcelona

KARTA
AGROPREMIA

Przedpłacona karta MasterCard, którą zapłacisz za codzienne zakupy, sprzęt elektroniczny, wakacje itp.

EXTRA
RABAT

Skorzystaj
z dodatkowych
rabatów

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

By wyjechać z nami na jeden z wyjazdów szkoleniowych i odwiedzić demofarmy we Francji lub Czechach wystarczy zamówić promocyjne pakiety kukurydza. Ilość pakietów uzależniona jest od kierunku wyjazdu.

DEMOFARMA FRANCJA

Wyjazd szkoleniowy do demofarmy w południowej Francji, w zależności od wybranego programu należy zakupić:

PROGRAM PREMIUM

4x pakiet MAXI POWER lub 8x pakiet MAXI

PROGRAM STANDARD

2x pakiet MAXI POWER lub 4x pakiet MAXI

DEMOFARMA CZECHY

PROGRAM STANDARD

Wyjazd do naszych południowych sąsiadów i zwiedzanie m.in. Rolniczego Instytutu w Kriomeriżu wiąże się z zamówieniem następujących pakietów:

1x pakiet MAXI POWER lub 2x pakiet MAXI

Opcjonalnie możliwość zamiany na wyjazd szkoleniowo-turystyczny w Polsce dla dwóch osób.

Zainteresowany? Zgłoś swój udział!

Klikając przycisk „ZAPISZ SIĘ” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Osadkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów na podany adres e-mail, newsletterów, informacji o naszej ofercie i akcjach specjalnych takich jak np. „PROjekt KUKURYDZA”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Osadkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Twoje dane osobowe będą  przetwarzane w celu przesyłania na podany adres e-mail newsletterów, informacji o naszej ofercie i akcjach specjalnych. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link znajdujący się w wiadomości.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

BARCELONA

Odwiedź z nami BARCELONĘ

WIEDZA
I DOŚWIADCZENIE

ZWIEDZANIE
BARCELONY

CZAS
WOLNY

TRANSPORT

HOTEL ***/****

WYŻYWIENIE

POLSKA

SKORZYSTAJ Z POBYTU
W HOTELU arłamów

WIEDZA
I DOŚWIADCZENIE

POBYT
W HOTELU

CZAS
WOLNY

TRANSPORT

HOTEL ****

WYŻYWIENIE

PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ

ODMIANY NASION KUKURYDZY

ODMIANY KUKURYDZY FAO 190-230

ODMIANY KUKURYDZY FAO 260-290

PRODUKTY DON'T STOP GROWING

MAXI-GROW

Maxi-Grow jest nawozem dolistnym o działaniu stymulującym na roślinę. W skład jego unikatowej kompozycji wchodzi ponad 50 aktywnie działających substancji. 

BARRIER Si-Ca

To nawóz dolistny oparty na połączeniu wapnia i krzemu, który zwiększa wytrzymałość i odporność roślin na stres środowiskowy, choroby oraz szkodniki. Co potwierdzają liczne doświadczenia.

NAWOZY DOLISTNE

OSD/ALFA

Nawozy dolistne OSD to najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzupełnienia składników pokarmowych oraz poprawy kondycji roślin.

Nawozy dolistne ALFA MAKRO i ALFA MIKRO zostały stworzone w celu likwidacji niedoborów składników pokarmowych – makro- i mikroelementów – w uprawach rolniczych, warzywniczych i sadowniczych.

INEX-A

Preparat został stworzony, aby zwiększyć efektywność nalistnych zabiegów mających na celu ochronę, a także dokarmianie roślin.

INEX-A jest niejonowym preparatem o działaniu zwilżającym i penetrującym, poprawiającym rozmieszczenie oraz rozprowadzenie substancji na powierzchni i w tkankach roślin.

WARUNKI
PROMOCJI

Organizatorem promocji „PROjekt KUKURYDZA 2022” jest Osadkowski SA z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6,56-420 Bierutów. Promocja obowiązuje od 2.11.2021 r. do 31.01.2022 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia.

Pakiety objęte promocją:

 • KUKURYDZA 20 ha MAXI POWER – stanowi łączny zakup 32 j.s. a’ 50 000 nasion wybranych odmian kukurydzy wraz z produktami stanowiącymi technologię DON’T STOP GROWING.
 • KUKURYDZA 20 ha MAXI – stanowi łączny zakup 32 j.s. a’ 50 000 nasion wybranych odmian kukurydzy.

Produkty objęte promocją:

 • Nasiona kukurydzy: RGT Stewaxx, Friendli CS, DKC 3088, RGT Afixx, Arturo, ES Meteorit, Codeos, MAS 20.S, LG Huxley, RGT Maxxatac, LG 30.273, P8816, ES Hattrick, SY Campona, DKC 3972, Leonido, RGT Exxact, RGT Lipexx, RGT Himalayaxx, DKC 4115, Bagiro, ES Skytower, SY Gordius. Promocją objęte są także nasiona kukurydzy odmian GOLDNUGGET, ELAMIANA w taki sposób, że każde 2 j.s. a’ 50 000 nasion tych odmian odpowiadają 1 j.s. pozostałych odmian objętych promocją.
 • Produkty stanowiące technologię DON’T STOP GROWING: BARRIER Si-Ca (20 l) + MAXI-GROW (6,5 l)
 • Nawozy dolistne: OSD/ALFA (100 kg/l) + INEX-A (2 l)

Lista produktów objętych promocją może ulec zmianie.

Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne w firmowych punktach handlowych oraz u przedstawicieli Osadkowski SA. Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Zaprojektuj swoje plony z PROjekt KUKURYDZA


   

  Klikając przycisk „ZAPISZ SIĘ” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Osadkowski S.A. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów na podany adres e-mail, newsletterów, informacji o naszej ofercie i akcjach specjalnych takich jak np. „PROjekt KUKURYDZA”. Administratorem Twoich danych osobowych jest Osadkowski S.A. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Twoje dane osobowe będą  przetwarzane w celu przesyłania na podany adres e-mail newsletterów, informacji o naszej ofercie i akcjach specjalnych. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link znajdujący się w wiadomości. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.